Vyberte stránku

Paní Eva Chvalkovská za Výbor rodičů a vedení školy oslovuje rodiče s prosbou:

 

Milí rodiče,

srdečně vás zdravím po nějaké době a doufám, že jste zdraví a domácí školu jste zvládli a stále zvládáte dobře.

Obrátil se na nás ředitel školy Lukáš Kunc s prosbou, zda by někdo z rodičů byl ochoten pomoci při vystěhování školní budovy B. Tam se v létě plánuje rekonstrukce (fasáda, zateplení, okna, elektroinstalace a datové rozvody) a bude potřeba dost věcí přestěhovat (skříně ze tříd, kabinetů, vyklidit část půdy). Vše těžké věci, takže je to výzva hlavně pro silné zástupce rodičů , ale i pro ženy se najde práce (přemístění židlí, lehčích polic, stolků apod.)

 

Termín brigády:

  • Pátek 29.5. od 15 h
  • Sobota 30.5. od 9 h

Aby to škola mohla lépe zorganizovat, prosím, napište mi, pokud byste byli ochotni přijít a ve který termín (může být jen jeden nebo oba). Škola by pak poskytla další organizační instrukce přímo na váš mail. Klidně napište, i když to nemůžete slíbit na 100%, jde nám o to, zjistit přibližně počet pomocníků.

 

Děkuji,

Hezký den,

 

Eva Chvalkovská

 

Výbor rodičů (dětí na ZŠ Úvaly)

rodiceZSUvaly@gmail.com

www.zsuvaly.cz/o-skole/vybor-rodicu/

(739 357 951, eva.chvalkovska@gmail.com )

Zájemci o emaily z výboru rodičů se mohou registrovat na rodiceZSUvaly@gmail.com. Zde lze také odběr novinek odhlásit.