Vážení rodiče, žáci, kolegové,

od 4. 1. probíhá výuka následovně:

Prezenční výuka

• 1. a 2. ročníky
  • speciální třídy (S1, S2)

Distanční výuka

• Všechny ostatní ročníky.
  • Distanční výuka poběží v zásadě v režimu, na který jsme již zvyklí
  • Dochází k navýšení na 3 hodiny týdně synchronní výuky Českého jazyka přes Google Meet u 3. – 5. ročníku.

Bližší pokyny k prezenční výuce

• Prezenční výuka 1. a 2. ročníku bude probíhat podle rozvrhu, který měly děti před vánočními prázdninami, aktuální rozvrh je v Bakalářích, další informace podají třídní učitelky.
  • Pedagogové i žáci 1. a 2. tříd budou nosit v budově školy i ve třídě roušku. Do školy smí pouze zdraví žáci.
  • Vyučování bude probíhat dle možností i venku, dejte prosím dětem teplé oblečení.
  • Ranní družina z hygienických a personálních důvodů nebude, děti budou přicházet do školy až na vyučování.
  • Děti budou v třídních kolektivech i odpoledne v družině, aby nedocházelo k míchání dětí mimo třídní kolektiv.
  • Odpolední družina bude probíhat maximálně do 17 hodin.
  • Speciální třídy fungují podle daných pravidel dle rozvrhu v Bakalářích.
  • V případě dalších dotazů se obraťte na Vaši třídní učitelku nebo vychovatelku.

Vchody

čas vstupu
vchody 7:35 7:40 7:45 7:50
A – hlavní 1.C
A – čítárna 2.A 2.D
C – šatny S1, S2 2.B
C – jih 1.B 1.A
D 1.D 1.E 2.C

Žáci 1. a 2. tříd se přezouvají u tříd, žáci S1 a S2 v šatně.

Obědy

• Žáci, kteří se učí ve škole (1., 2. třídy, S1, S2), budou obědvat ve školní jídelně s vychovatelkou ŠD. Časy obědů upřesní vychovatelky. Pokud žák nechodí do ŠD, má dvě možnosti. Buď počká se svou třídou na oběd a po obědě odchází domů (rodiče nemusí své dítě do ŠD přihlašovat, pouze se domluví s vychovatelkou) nebo si vezme oběd do krabičky. Do jídelny žák sám nevstupuje.
  • Žáci na distanční výuce mohou obědy v krabičce vyzvedávat ve výdejním okénku školní jídelny v čase od 11 do 14 hodin. Oběd se skládá z polévky, hlavního chodu, popř. doplňku (ovoce apod.). Ve frontě musí mít roušky a udržovat rozestupy 2 metry.

Aktualizované informace k výuce najdete zde: Plán ZŠ Úvaly _distanční_výuka_4_1_2021